top of page

«Книги залишаються сплячими велетнями, Поки до них не доторкнулася жива вода Мудрого розуму… Ось тоді велетень оживає»

 

Сухомлинський В.О.

Графік роботи:

Пн-Пт 8.00-17.00

перерва 12.00-13.00

  Бібліотека – одна з найважливіших ланок людської цивілізації. Щоб відповідати цьому високому призначенню, треба завжди бути на рівні часу. Тому життя з кожним днем вимагає нових ідей, знань поглядів для реалізації основного завдання: збирання та зберігання джерел інформації, надання читачам швидкого, вільного доступу до знань та інформації в усіх формах.

  Читання – це вікно, через яке читачі бачать і пізнають світ та самі себе. Бібліотека – шлях до храму, який кожний будує в душі своїй, створюючи себе - розумного, справедливого, культурного, люблячого Україну.

 Незамінним джерелом знань і невичерпним джерелом духовного багатства кожної людини є книга. Як неможливо уявити собі навчального закладу без книги, так не можна уявити його і без бібліотеки. Саме вона в стінах закладу впливає на формування інтелектуального і культурного середовища - того особливого грунту, на якому зусилля інженерно-педагогічного колективу принесуть плоди.

 

 

 Приміщення бібліотеки Хустського професійного ліцею складається з двох кімнат: книгосховище - 28 кв.м. та читальний зал - 67 кв.м.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Весь фонд розташований на стелажах та шафах і розставлений згідно з таблицями ББК, є книжкові роздільники, зроблені написи на книжкових полицях. Педколективу і учням створені всі умови для користування фондом та його збереження. Важливим аспектом діяльності бібліотеки є вивчення запитів книгокористувачів за допомогою анкетування, тестування та аналізів читання - це допомагає мені ефективно організовувати масові заходи.

   Бібліотечний фонд нараховує 18 367 екземплярів книг, з ним технічної - 2 949, художньої - 9 556, підручники - 4 710 та інша література.

 Бібліотека має систематичний каталог та тематичні картотеки, що полегшують пошук потрібної літератури. Окремо виділений куток довідково-бібліографічної літератури та преси. Вся документація бібліотеки зберігається у папка (номенклатури бібліотека).

 

ПАСПОРТ

бібліотеки 

Бібліотекар
Ярославська Марія Іванівна
 
 
 
 

Дата народження: 02.11.1954 р. 

 

Освіта: 1973 р., Хустське культурно-освітнє училище, спеціальність «Бібліотечна справа», кваліфікація «Бібліотекар широкого профілю».

 

Стаж педагогічної роботи: 49 років.

 

Велику допомогу у роботі з книгами та проведенні масових заходів надає бібліотеці її актив, а саме Бібліотечна Рада, яка є громадським органом колективного керівництва діяльністю бібліотеки і одним з засобів контролю за її роботою

 

 

 

СКЛАД РАДИ БІБЛІОТЕКИ:

 

 1. Рошко М. І. – голова ради бібліотеки.

 2. Пригара Т. Ф. – заст. голови.

 3. Теличко Н. М. – секретар бібліотечної ради

 4. Росоха Т. М. – викладач

 5. Дубович Г. Ю. – майстер в/н

 6. Федьо Г. М. – майстер в/н

 7. Ярославська М. І. – бібліотекар

 8. Нікітенко В. В. – робітник зайнятий комплексним обслуговуванням і ремонтом будівель.

 9. Свереняк Н. Р. – учень 17 гр.

 10. Івегеш Т. І. – учень 26 гр.

 11. Горват Д. О. – учень 31 гр.

 12. Драгкла І. І. – учень 21 гр.

 13. Ерфан Б. М. – учень 12 гр.

 14. Буковецький С.М. – учень 12 гр.

 15. Драч Є.Б. – учень 12 гр.  

 

bottom of page